«Мінрегіон напрацював зміни до Закону України «Про органи самоорганізації населення». Вони покликані, зокрема, удосконалити процедуру утворення будинкових, вуличних, квартальних та інших комітетів. А також – порядок надання їм частини повноважень ОМС та коштів на їхню діяльність. Йдеться про черговий крок на шляху втілення реформи децентралізації», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.
До участі в діалозі запрошені представники органів місцевого самоврядування та відповідних асоціацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, народні депутати України.
Організатори заходу: Міністерство розвитку громад та територій України, ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Міжнародний фонд «Відродження».
Трансляція наживо відбудеться на Facebook-сторінці порталу «Децентралізація» о 12:00 1 жовтня.
Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що у Мінрегіоні продовжується робота з законодавчого забезпечення реалізації реформи децентралізації та територіальної організації влади в межах чинної Конституції України.