«Дотримання гендерного підходу сприятиме підвищенню якості життя кожного громадянина. Мінрегіон робить все, аби цей підхід імплементувати у нормативно-правові акти, які ми готуємо. Для прикладу, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків — одна з цілей Державної стратегії регіонального розвитку. Гендерне питання є наскрізним у нашій діяльності. У результаті це дозволить регіонам здійснювати більш ефективну регіональну політику та сприятиме їх економічному розвитку», — зазначив Ігор Корховий.
Водночас модераторка брифінгу Катерина Левченко підкреслила, що забезпечення гендерної рівності є не лише виявом прав людини, а і необхідним додатковим стимулом для розвитку громад та регіонів. Робота, яка нині здійснюється на рівні влади — є надважливою, адже спрямована на деміфологізацію гендерної проблематики в Україні.
Зазначимо, конференція «Регіони в центрі гендерної політики» відбулася 20 жовтня 2021 року. Її організатором стало Міністерство розвитку громад та територій України.
До платформи були залучені представники усіх 24 областей України, територіальних громад, органів центральної влади, профільних організацій, експертів та партнерів з розвитку.
Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що План заходів на 2021-2023 роки до Державної стратегії регіонального розвитку забезпечить сталий розвиток кожного регіону та громади.