«Нові технології вже давно використовуються у всіх сферах життєдіяльності країни, зокрема, і в будівництві. Вони вносять свої корективи у формування архітектури майбутнього. До того ж інноваційні рішення сприяють масштабній енергоефективності та термомодернізації будівель. Тому їх використання стає каталізатором модернізації житлово-комунального господарства та розвитку будівельної галузі в цілому», — зазначила Наталія Хоцянівська.
Водночас заступниця Міністра наголосила, що Мінрегіон послідовно рухається у впровадженні реформи енергоефективності у сфері ЖКГ. Цьогоріч прийнято низку відповідних нормативно-правових актів та підписані домовленості з європейськими партнерами.
За словами Наталії Хоцянівської, у липні парламент ратифікував угоду з Європейським інвестиційним банком, який надасть кредит у 300 млн євро на заходи з комплексної термомодернізації громадських будівель. Це — щонайменше тисяча об’єктів, у перелік яких увійдуть дитячі садки, лікарні школи та інші заклади соціальної інфраструктури.
Під час заходу учасники обговорили застосування кращих світових практик в житлово-комунальному господарстві, удосконалення систем управління і тарифоутворення в житловому секторі, а також енергоефективність у будівництві тощо.
Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що енергоефективність будівель — потужний рушій національної економіки.
Попереднє фотоНаступне фото